Loading...

Tradiční TechEd party

I letos pro vás, účastníky konference TechEd-DevCon 2018, připravujeme oblíbenou TechEd party, na které se během zábavného programu jistě dobře pobavíte nejen s ostatními účastníky konference, ale i s některými přednášejícími, se zástupci GOPASu i dalších partnerských firem.
Připravena pro Vás bude zábava, vynikající jídlo a pití. Chybět nebude kulečník, Holandský billiard, leaserová střelnice, turnaj v laser game a v Texas holdem pokeru, šipky, boxer automat, ping pong a třeba i fotbálek. Na výherce turnajů budou čekat zajímavé ceny.

KDY: 16. května 2018 (st) od 18:00 - 24:00
KDE: Kulečníkový klub Harlequin Praha (Oblouková mezi domy 6 až 7, dvorní trakt, 101 00  Praha 10 - mapka)
REGISTRACE: ZDE

Na místo akce vás dovezeme speciálně vypravenou tramvají GOPAS, která bude odjíždět v 17:30 z tramvajové zastávky Obchodní centrum Hostivař. Na zastávku vás v 17:20 přímo z konference odvedou naše hostesky a doprovodí vás až na party. Výstupním místem bude zastávka Bohemians.

Harmonogram TechEd party:
18:00 - zahájení
18:00 - 19:00 - registrace na turnaj v pokeru a v laser game (ti, co přijdou z procházky s DAQUASem později, budou mít možnost se na turnaje dohlásit)
19:00 - 22:00 - turnaje a volná zábava
22:00 - vyhlášení výherců a taneční show skupiny Tradición
22:30 - 24:00 volná zábava


Procházka na TechEd party s DAQUASem

Cestou na TechEd party se můžete zúčastnit tradiční procházky s DAQUASem. Ti z vás, kteří se ještě před party chcete projít a zasoutěžit si, jste vítáni!

Stručný itinerář 2018
Od tramvajové zastávky u stadionu Bohemians se dát na sever ulicí Sportovní, na prvním rohu kolem pošty šikmo doprava na severovýchod Žitomírskou stále do vršku, na rohu s Moskevskou odbočit kolem řeznictví doprava na jihovýchod a pokračovat na náměstí Svatopluka Čecha, jemuž vévodí kostel sv. Václava. Z levého horního (severozápadního) rohu náměstí na západ ulicí Madridskou až ke vchodu do Heroldových sadů, přes ně k Vršovickému zámečku. Těsně před ním sejít po schodech doleva na jih a pak po dalších schodech od průčelí zámečku k přechodu, přejít Moskevskou a dát se doprava ke kostelíku sv. Mikuláše. Ten obejít zprava, za parkovištěm zamířit po schodech dolů na jih ulicí Borodinskou a pod hotelem Agricola odbočit doprava do Rostovské. Na jejím konci doleva po mostě přes Botič a pokračovat na jih ulicí U Vršovického nádraží. Za přechodem přes Vršovickou se podél domů po levé straně stočit na jihovýchod a pak doleva na východ do Ukrajinské, po ní dojít až k lávce přes Botič a pak stále na východ kolem školy ulicí Přípotoční, druhá doleva je Oblouková a zde je po pravé straně ve vnitrobloku Billiard club Harlequin.

Těšíme se na Vás!!!

místo konání

Venkovní i kryté parkoviště je ZDARMA.
Bezbariérový přístup.

  Premiere Cinemas
VIVO! HOSTIVAŘ
(dříve OC Park Hostivař)
Švehlova 1391/32, Praha 10

zobrazit na mapě