Loading...

TechEd - Party

Tradiční TechEd party

I letos pro vás, účastníky konference TechEd-DevCon 2019, připravujeme oblíbenou TechEd party, na které se během zábavného programu jistě dobře pobavíte nejen s ostatními účastníky konference, ale i s některými přednášejícími, se zástupci GOPASu i dalších partnerských firem.
Připravena pro Vás bude zábava, vynikající jídlo a pití. Chybět nebude kulečník, Holandský billiard, laserová střelnice, turnaj v laser game a v Texas holdem pokeru, šipky, boxer automat, ping pong a třeba i fotbálek. Na výherce turnajů budou čekat zajímavé ceny.

KDY: 15. května 2019 (st) od 18:00 - 24:00
KDE: Kulečníkový klub Harlequin Praha (Oblouková mezi domy 6 až 7, dvorní trakt, 101 00  Praha 10 - mapka)
REGISTRACEwww.gopas.cz/techedparty2019

Na místo akce vás dovezeme speciálně vypravenou tramvají GOPAS, která bude odjíždět v 17:30 z tramvajové zastávky Obchodní centrum Hostivař. Na zastávku vás v 17:20 přímo z konference odvedou naše hostesky a doprovodí vás až na party. Výstupním místem bude zastávka Vršovické náměstí.

Harmonogram TechEd party:
18:00 - zahájení
18:00 - 19:00 - registrace na turnaj v pokeru a v laser game (ti, co přijdou z procházky s DAQUASem později, budou mít možnost se na turnaje dohlásit)
19:00 - 22:00 - turnaje a volná zábava
22:00 - vyhlášení výherců a taneční show Bitchateras
22:30 - 24:00 volná zábava


Procházka na TechEd party s DAQUASem

Cestou na TechEd party se můžete zúčastnit tradiční procházky s DAQUASem. Ti z vás, kteří se ještě před party chcete projít a zasoutěžit si, jste vítáni!

Stručný popis trasy: U Vodárny, Sady bratří Čapků, Kladská, Slovenská, Bezručovy sady, Francouzská, Máchova, Na Kleovce, Perucká, Havlíčkovy sady, Rostovská, Petrohradská, Pod Stupni, Sportovní, Oblouková.

Podrobný popis trasy s otázkami bude k dispozici ve středu odpoledne na daquasím stánku, případně po vystoupení z tramvaje na zastávce Vinohradská vodárna.

trasa procházky s DAQUSEM

 

 

Těšíme se na Vás!!!

TechEd Party